L A T V I J A S     T E K S T I L S

Ineses Boikovas un Felice Stella Latvia dāvaniņas

RSS
Ikdienā, bet īpaši svētku laikā, vēlamies izcelt mūsu radošos klientus un palīdzēt sagatavoties Ziemassvētkiem ar lieliskām dāvanām un skaistiem dekoru risinājumiem. Katras radošas idejas pamatā ir kāds īpašs stāsts, kā tā radusies, un mums ir patiess prieks, ka šīm skaistajām idejām tapt piepildītām dzīvē palīdz arī Latvijas Tekstils ražojumi. Ar šiem īpašajiem stāstiem vēlamies dalīties arī ar citiem. 

Vismīļākās un jaukākās dāvanas ir tās, kas gatavotas ar sirsnību un gādību, kas pašas rada svētku sajūtu vienkārši esot. Tieši tādas skaistas lietiņas gatavo Inese Boikova.

 

 

Ar rokdarbiem esmu uz Tu jau kopš bērnības. Ļoti daudzi darbi sākumā radās, jo nevarēju nopirkt tādas dāvanas kā man patīk, lai iepriecinātu savus tuvākos. Kartītes uz Ziemassvētkiem jau ir ierasta lieta, ko katru gadu gaida radi un draugi, gaida katrs savu īpašo!
Pie Latvijas Tekstila produktiem nonācu tad, kad nevarēju nopirkt savu īpašo patriotisko piespraudi. Tad nu man tapa piespraudes sev, tad draudzenēm,un tālāk jau draudzeņu draudzenēm. Līdz ar to nolēmu piedāvāt tās arī iegādāties.
Pāris gadu laikā jau ir radusies īpaša Latvijas dzimšanas dienas kolekcija.
 

 

Jautāta, kādēļ Inese izvēlas Latvijas Tekstils produkciju, viņa saka:
“Tā ir kvalitatīva, ir plašs sortiments gan lentām, gan mežģīnēm, laipna apkalpošana veikalā un pieejama cena.” 

 

Vairāk no Ineses veikumiem vari aplūkot:

https://www.facebook.com/FeliceStellaLatvia/
https://www.draugiem.lv/felicestella/
https://www.instagram.com/felicestellalatvia/
https://incesminceslidojums.blogspot.com/

Bet, ja pašam ir sakrājušās skaistas idejas un šis stāsts iedvesmoja sagaidīt svētkus ar pašdarinātām dāvanām, kuras papildina latviskās lentītes, tad tās atradīsi Latvijas Tekstils veikalos Artilērijas ielā 24, Matīsa ielā 17 un interneta veikalā:

https://latvijastekstils.lv/collections/tautiskas-lentes-1

Iepriekšējais ieraksts Nākamais ieraksts

  • Latvijas Tekstils Com
Komentāri 0
Ieraksti komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Ziņojums: *

Atceries: Komentāri, pirms publicēšanas, tiks apstiprināti.

* Obligāti aizpildāmie lauki