L A T V I J A S     T E K S T I L S

Jukuma Vīni

RSS
Ikdienā, bet īpaši svētku laikā, vēlamies izcelt mūsu radošos klientus un palīdzēt sagatavoties Ziemassvētkiem ar lieliskām dāvanām un skaistiem dekoru risinājumiem. Katras radošas idejas pamatā ir kāds īpašs stāsts, kā tā radusies, un mums ir patiess prieks, ka šīm skaistajām idejām tapt piepildītām dzīvē palīdz arī Latvijas Tekstils ražojumi. Ar šiem īpašajiem stāstiem vēlamies dalīties arī ar citiem.

 

 

Dāvanas var būt arī garšīgas, un īpaši, ja to pamatā ir skaistās Latvijas zemes sniegtās veltes un īpaša pieeja un filozofiju to radīšanā. Tieši tādi ir Jukuma Vīni.

 

   

 

Par hobija, kurš pārvērties mazā biznesā, pirmsākumiem var uzskatīt 2014. gada rudeni, kad idejas īpašnieks Klāvs Jansons, neko nezinot no vīna gatavošanas, ieraudzēja pirmo ābola vīna pudeli. Šobrīd, lēnām pilnveidojoties, esam sapratuši, ka ar vienu vīna pudeli sevi nepalutināsi, ka ar vienu kilogramu ābolu sevi nepabarosi un ar vienu litru sulas veselāks nekļūsi!
Jukuma vīna produkcija tiek ražota Durbes pagasta pašmāju saimniecībā, izmantojot esošo ābeļdārzu, kas mantots no bijušā mājas saimnieka-Jukuma

 

   

 

Latvijas Tekstils skaistās tautiskās lentītes tiek izmantotas Jukuma Vīnu produktu iepakojumu papildināšanai, kā skaists, latvisks akcents. Kā saka paši Jukuma Vīnu darboņi: “Paldies par jauko produkciju. Patiess prieks par iespēju izvēlēties, eksperimentēt un justies īstam latvju Zemes patriotam!

 

   

 

Vairāk par Jukuma Vīniem atradīsi:

https://www.facebook.com/jukumavini/

Bet, ja pašam ir sakrājušās skaistas idejas un vīndaru stāsts iedvesmoja sagaidīt svētkus ar pašdarinātām dāvanām, kuras papildina latviskās lentītes, tad tās atradīsi Latvijas Tekstils veikalos Artilērijas ielā 24, Matīsa ielā 17 un interneta veikalā:

https://latvijastekstils.lv/collections/tautiskas-lentes-1

Iepriekšējais ieraksts Nākamais ieraksts

  • Latvijas Tekstils Com
Komentāri 0
Ieraksti komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Ziņojums: *

Atceries: Komentāri, pirms publicēšanas, tiks apstiprināti.

* Obligāti aizpildāmie lauki