L A T V I J A S     T E K S T I L S

Piegāde

Piegādes nosacījumi un cenas

Piegādi visā Baltijā nodrošina kurjerpakalpojumu sniedzējs OMNIVA – AS Eesti Post meitas uzņēmums Latvijā.

Ja pirkums tiek noformēts un apmaksāts darba dienā, līdz pl.14:00, un prece ir pieejama tūlītējai piegādei, to pakomātā varēsiet izņemt nākamajā vai aiznākamajā darba dienā, citos gadījumos vēlāk.

Ja prece ir pieejama, taču tai nepieciešams izgatavošanas laiks, preces izgatavošanas un piegādes laiks var aizņemt no 2 – 7 darba dienām.

Ja gadījumā kāda no precēm ir nepieciešama steidzami – uz nākamo darba dienu vai tuvāko dienu laikā, aicinām sazināties ar klientu konsultantu pa tālruni: 6756 5760, lai precizētu konkrētas preces pieejamību piegādei.

Piegādes maksa Latvijā Piegāde uz pakomātu*

Latvijā – EUR 2,50

Sūtījumu piegāde tiek organizēta, izmantojot OMNIVA 48 pakomātus visā Latvijā.

Ar precizām pakomātu atrašanās vietām varat iepazīties šajā saitē: https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas

Ja pirkums tiek noformēts darba dienā, līdz pl.14:00, un prece ir pieejama tūlītējai piegādei, to pakomātā varēsiet izņemt nākamajā vai aiznākamajā darba dienā, citos gadījumos vēlāk.

Piegāde uz mājām/biroju** Latvijā
Rīgā – EUR 3,50
Latvijas lielās pilsētas – EUR 4,00
Pārējā Latvijas teritorija – EUR 5,00

Ja izvēlāties piegādi līdz mājas/biroja durvīm, saņemsiet pasūtījumu tieši rokās. Noformējot pasūtījumu, izvelnē norādiet pilsētu. Pilsētu saraksts atrodams zem pakomātu uzskaitījuma.

Piemēram, ja vēlaties saņemt uz adresi Balvos, izvēlieties: Balvi (uz norādīto adresi).

Ja sarakstā pilsēta nav atrodama, izvēlieties: Pārējā Latvijas teritorija.

Ja pirkums tiek noformēts darba dienā, līdz pl.14:00, un prece ir pieejama tūlītējai piegādei, to saņemsiet jau nākamajā vai aiznākamajā darba dienā, citos gadījumos vēlāk.

Piegāde Latvijā BEZMAKSAS***
Turpmāk visiem pirkumiem virs EUR 50,00 (ietverot PVN) piegāde uz pakomātiem Latvijā privātpersonām ir bezmaksas.

Savukārt, ja vēlaties sūtījumu bezmaksas saņemt līdz mājokļa durvīm, minimālais pirkums ir EUR 60.00 (t.sk. PVN)

Piegāde uz Igauniju un Lietuvu
Piegāde uz adresi Igaunijā un Lietuvā – EUR 6.00
Ja Jums ir ērtak saņemt sūtījumu kādā no OMNIVA apkalpotājiem pakomātiem, lūgums pasūtījuma piezīmēs norādīt pakomāta adresi. Šādā gadījumā pasūtījums tiks nosūtīts uz norādīto pakomātu.

Starptaustiskā piegāde

Nodrošinām pasūtījumu piegādi uz jebkuru vietu pasaulē sadarbībā ar kompāniju FEDEX.

Piegādes maksa par jebkāda lieluma pirkumu uz jebkuru vietu pasaulē – EUR 18.00

Piegāde tiek nodrošināta 5-15 darba dienu laikā, atsevišķos gadījumos 2-3 darba dienu laikā.

Ievērojiet!
- Svētku dienas var piegādes termiņu izmainīt!
- Pirkuma summā un piegādes izmaksās ir iekļauts 21 % PVN.
- Ja prece ir pieejama, taču tai nepieciešams izgatavošanas laiks, preces izgatavošanas un piegādes laiks var aizņemt no 2 – 7 darba dienām.
- Ja gadījumā kāda no precēm ir nepieciešama steidzami - sazinieies ar klientu konsultantu pa tālruni: 6756 5760, lai precizētu tāspieejamību.
- Pirkumus pirms Ziemassvētkiem plānojiet savlaicīgi. Preču piegāde visā Latvijā var kavēties.
- Ja pirkums ir domāts, kā davana, tā noformēšanu neatlieciet uz pēdējo mirkli.
- Ja sarakstā pilsēta nav atrodama, izvēlieties: Pārējā Latvijas teritorija. Tas pats attiecināms uz jebkuru citu apdzīvotu vietu, ciemu, pagastu utml. Arī šajā gadījumā jāizvēlas: Pārējā Latvijas teritorija.

N.B.
* Sūtījumu saņemšana pakomātos.
Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī. Sūtījuma saņemšanai būs nepieciešams individuālais druvju kods, ko saņemsiet īsziņā uz norādīto tālruņa numuru. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots sūtījums. Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tas tiks nosūtīts atpakaļ uz “Latvijas Tekstils” noliktavu. Lai vēlreiz nosūtītu paku uz pakomātu, vispirms būs jāapmaksā rēķins par atpakaļsūtīšanas izdevumiem un atkārtotu piegādi EUR 7,00. Ja sūtījums netiek izņemts norādītajā laikā, apmaksāta pasūtījuma anulēšana netiek akceptēta. Ja nevēlēsieties atkārtoti maksāt par piegādi, pasūtījumu varēsiet izņemt “Latvijas Tekstils” veikalā, Artilērijas ielā 24, nosaucot savu vārdu, uzvārdu un pasūtījuma numuru, kā arī veicot atpakaļsūtīšanas izdevumu apmaksu EUR 4,00 apmērā.

** Sūtījuma saņemšana uz mājām vai biroju
Lai piegādātu sūtījumu uz konkrēto adresi, kurjers ar pasūtījuma saņēmēju sazināsies, lai vienotos par piemērotāko piegādes laiku. Ja tālruņa numurs, kuru esat norādījis, neatbild, ir izslēgts vai nesasniedzams, kurjers veiks trīs mēģinājumus ar Jums sazināties trīs darba dienu laikā. Ja tas neizdosies, sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz “Latvijas Tekstils” noliktavu. Lai vēlreiz nosūtītu paku uz norādīto adresi, vispirms būs jāapmaksā rēķins par atpakaļsūtīšanas izdevumiem un atkārtotu piegādi EUR 7,00. Ja adresāts ir nesazvanāms un/vai nesasniedzams, apmaksāta pasūtījuma anulēšana netiek akceptēta. Ja nevēlēsieties atkārtoti maksāt par piegādi, pasūtījumu varēsiet izņemt “Latvijas Tekstils” veikalā, Artilērijas ielā 24, nosaucot savu vārdu, uzvārdu un pasūtījuma numuru, kā arī veicot atpakaļsūtīšanas izdevumu apmaksu EUR 4,00 apmērā.

***Atkārtota sūtījuma nogādāšana bezmaksas piegādes gadījumā
Atkārtota sūtījuma piegāde, ja sūtījums septiņu dienu laikā nav izņemts no pakomāta vai adresāts nav bijis sazvanāms, netiek nodrošināta bezmaksas. Lai vēlreiz nosūtītu paku uz pakomātu vai uz norādīto adresi, vispirms būs jāapmaksā rēķins par atpakaļsūtīšanas izdevumiem un atkārtotu piegādi EUR 7,00. Ja adresāts nav izņēmis sūtījumu vai ir nesazvanāms un/vai nesasniedzams, apmaksāta pasūtījuma anulēšana netiek akceptēta. Ja nevēlēsieties atkārtoti maksāt par piegādi, pasūtījumu varēsiet izņemt “Latvijas Tekstils” veikalā, Artilērijas ielā 24, nosaucot savu vārdu, uzvārdu un pasūtījuma numuru, kā arī veicot atpakaļsūtīšanas izdevumu apmaksu EUR 4,00 apmērā.

Save